FlexField (2.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Text
az: Mətn

en: Inline
az: Xətdə

en: Maximum
az: Maksimum

en: Table
az: Cədvəl

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Integer
az: Tam

en: Hidden
az: Gizli

en: Key
az: Açar

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Above
az: Yuxarıda

en: Decimal
az: Onluq

en: Float
az: Kəsr ədəd

en: The number of digits to the right of the decimal.
az: Onluq hissənin sağındakı rəqəmlərin sayı.

en: About
az: Haqqında

en: Radios
az: Radiolar

en: HTML List
az: HTML siyahısı

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
az: Bu sahədə icazə verilməli olan minimum dəyər. Minimum olaraq boş buraxın.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
az: Bu sahədə icazə verilməli olan maksimum dəyər. Maksimum boşluq buraxın.
