FlexField (2.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Float
hy: Լողացող

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: The number of digits to the right of the decimal.
hy: Տասնորդական թվից աջ գտնվող նիշերի քանակ:

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
hy: Այս դաշտում թույլատրվող նվազագույն արժեք:Թողնել դատարկ, եթե նվազագույն չպետք է լինի:

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
hy: Այս դաշտի թույլատրվող ամենամեծ արժեքը: Թողեք դատարկ  եթե չեք ցանկանում ամենամեծ թիվ հայտարարել:

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
