FlexField (2.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: One
lt: Vienas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Text
lt: Tekstas

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Table
lt: Lentelė

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Template
lt: Šablonas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Key
lt: Raktas

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Above
lt: Virš

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Float
lt: Kintantis

en: Minimum
lt: Minimumas

en: The number of digits to the right of the decimal.
lt: Simbolių kiekis dešinėje kablelio pusėje.

en: Two
lt: Du

en: Three
lt: Trys

en: About
lt: Apie

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: HTML List
lt: HTML sąrašas

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Allowed values list: invalid input.
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas: neteisingi duomenys.

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.

en: Visually Hidden
lt: Vizualiai paslėpta
