FlexField (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Remove
cy: Symud

en: Weight
cy: Pwysau

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Field
cy: Maes

en: Text
cy: Testun

en: Table
cy: Tabl

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Key
cy: Allwedd

en: Select list
cy: Dewis rhestr

en: Above
cy: Uwchben
