FlexField (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Remove
eo: Forigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Required
eo: Bezonata

en: Settings
eo: Agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Text
eo: Teksto

en: Inline
eo: en linio

en: Table
eo: Tabelo

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Above
eo: Supere
