FlexField (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Remove
fi: Poista

en: Weight
fi: Paino

en: Required
fi: Pakollinen

en: Settings
fi: Asetukset

en: One
fi: Yksi

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Text
fi: Teksti

en: Inline
fi: Avoin

en: Table
fi: Taulukko

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Key
fi: Avain

en: Select list
fi: Valintalista

en: Above
fi: Yläpuolella

en: Two
fi: Kaksi

en: Three
fi: Kolme

en: About
fi: Tietoja

en: Output
fi: Tuloste

en: HTML List
fi: HTML-lista

en: The maximum length of the field in characters.
fi: Kentän maksimipituus merkkeinä.

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: Stacked
fi: Pinottu

en: Four
fi: Neljä

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Allowed values list: invalid input.
fi: Lista sallituista arvoista: kielletty syöte.

en: %name: may not be longer than @max characters.
fi: %name: ei voi olla pidempi kuin @max merkkiä.
