FlexField (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Type
ml: തരം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Maximum length
ml: പരമാവധി നീളം
