FlexField (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Remove
pl: Usuń

en: Weight
pl: Waga

en: Required
pl: Wymagane

en: Settings
pl: Ustawienia

en: One
pl: Jeden

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Text
pl: Tekst

en: Inline
pl: Przed polem

en: Table
pl: Tabela

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Template
pl: Szablon

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Key
pl: Klucz

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Above
pl: Ponad polem

en: Two
pl: Dwa

en: Three
pl: Trzy

en: About
pl: O stronie

en: Output
pl: Wartość wyjściowa

en: HTML List
pl: Lista HTML-owa

en: The maximum length of the field in characters.
pl: Maksymalna liczba znaków w polu.

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Allowed values list: invalid input.
pl: Lista dozwolonych wartości: niewłaściwe dane wejściowe.

en: %name: may not be longer than @max characters.
pl: %name: nie może być dłuższe niż @max znaków.

en: Visually Hidden
pl: Niewidoczny
