FlexField (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Weight
sk: Váha

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Inline
sk: V riadku

en: Table
sk: Tabuľka

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Template
sk: Šablóna

en: Hidden
sk: Skryté

en: Key
sk: Kľúč

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Above
sk: Nad

en: About
sk: Informácie o

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Allowed values list: invalid input.
sk: Zoznam povolených hodnôt: neplatný vstup.

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.

en: Visually Hidden
sk: Vizuálne skryté
