FlexField (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: Weight
sq: Pesha

en: Required
sq: Kërkohet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Table
sq: Tabela

en: Above
sq: Sipër

en: About
sq: Informacione

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
