Flexi Cart (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal
