Flexi Cart (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Help
oc: Ajuda

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Tabs
oc: Onglets

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal
