Flexi Cart (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Help
tr: Yardım

en: Email
tr: E-posta

en: Tools
tr: Araçlar

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Powered by Drupal
tr: Drupal tabanlıdır

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü
