Flexi Cart (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Help
az: Dəstək

en: Tools
az: Alətlər

en: Tabs
az: Tablar

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir
