FlexiStyle (1.2.4) - en to fi translation catalogue (60 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Icons
fi: Ikonit

en: Last post
fi: Uusin kirjoitus

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Page
fi: Sivu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Normal
fi: Normaali

en: Forum
fi: Foorumi

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Topics
fi: Aiheet

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: Global Settings
fi: Yleiset asetukset

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Sticky
fi: Kiinnitetty

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Featured
fi: Esitelty

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Fonts
fi: Fontit

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: mobile
fi: mobiili

en: Pagination
fi: Sivutus

en: wide
fi: laaja

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: Footer Third
fi: Alatunniste Kolmas

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: narrow
fi: kapea

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
