FlexiStyle (1.2.4) - en to gl translation catalogue (51 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Register
gl: Rexistrar

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Icons
gl: Iconas

en: Last post
gl: Última entrada

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Forum
gl: Foro

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Topics
gl: Temas

en: Posts
gl: Entradas

en: Content Bottom
gl: Contido Inferior

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Featured
gl: Destacado

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Fonts
gl: Fontes

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: wide
gl: grosa

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
gl: As instrucións para restablecer o contrasinal enviaranse ao teu enderezo de correo electrónico rexistrado.
