FlexiStyle (1.3.2) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: Password
nn: Passord

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Page
nn: Nettside

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Featured
nn: Framheva

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
