FlexiStyle (1.3.6) - en to he translation catalogue (55 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Password
he: סיסמה

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: Page title
he: כותרת דף

en: Page
he: דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Forum
he: פורום

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Banner
he: באנר

en: Topics
he: נושאים

en: Posts
he: הודעות

en: Content Bottom
he: תחתית איזור התוכן

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Featured
he: מובלט

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: ‹
he: ›

en: ›
he: ‹

en: mobile
he: ניידים

en: Pagination
he: דפדוף

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: wide
he: רחב

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Main page content
he: תוכן

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: Username or email address
he: שם משתמש או דוא"ל

en: First page
he: דף ראשון

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
