FlexiStyle (1.3.6) - en to hu translation catalogue (63 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Password
hu: Jelszó

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Forum
hu: Fórum

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Topics
hu: Témák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Content Bottom
hu: Tartalom alja

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: mobile
hu: mobil

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: wide
hu: széles

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Footer Third
hu: Lábléc harmadik

en: Footer Fourth
hu: Lábléc negyedik

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Username or email address
hu: Felhasználónév vagy e-mail cím

en: First page
hu: Első oldal

en: narrow
hu: keskeny

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás

en: Search form (narrow)
hu: Keresési űrlap (keskeny)
