FlexiStyle (1.3.6) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Forum
kk: Форум

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
