FlexiStyle (1.4.0) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Page
br: Pajenn

en: Search form (narrow)
br: Paperenn enklask(strizh)
