FlexiStyle (1.4.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Help
si: සහාය
