Flexible (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Flexible
da: Fleksibel

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar second
da: Anden sidebar

en: Primary menu
da: Primære menu

en: Submitted by !author_name on !date
da: Oprettet af !author_name den !date
