Flexible (8.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Flexible
pt: Flexível

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Rodapé da página

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Sidebar second
pt: Segunda barra lateral

en: Primary menu
pt: Menu primário

en: Submitted by !author_name on !date
pt: Submetido por !author_name em !date
