Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Public
ar: عام

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Information
ar: معلومات

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
