Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: View
ast: Vista

en: Text
ast: Testu
