Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Machine name
az: Maşın adı
