Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst
