Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Public
da: Offentlig

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: installed
da: installeret

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Update
da: Opdatér

en: View
da: Vis

en: Text
da: Tekst

en: Machine name
da: Internt navn

en: Member
da: Medlem

en: Dependency
da: Afhængighed

en: available
da: tilgængelig

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
