Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Public
eu: Publikoa

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Community
eu: Komunitatea

en: Information
eu: Informazioa

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Dependency
eu: Dependentzia
