Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: Default
fil: Pamantayan

en: Update
fil: Gawing bago

en: View
fil: Tingnan
