Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Public
gl: Público

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Text
gl: Texto

en: Information
gl: Información

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Dependency
gl: Dependencia
