Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Public
he: ציבורי

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Text
he: טקסט

en: Information
he: מידע

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Member
he: חבר

en: Dependency
he: תלות
