Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Public
is: Almenn

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: installed
is: uppsett

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Update
is: Uppfæra

en: View
is: Skoða

en: Text
is: Texti

en: ID
is: Kenni

en: Information
is: Upplýsingar
