Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Description
ja: 説明

en: Public
ja: パブリック

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: - None -
ja: - なし -

en: Weight
ja: ウェイト

en: Field
ja: フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Update
ja: 更新

en: View
ja: ビュー

en: Text
ja: テキスト

en: Information
ja: 情報

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Member
ja: メンバー

en: Dependency
ja: 依存

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args
