Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Public
ka: საჯარო

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Text
ka: ტექსტი
