Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст
