Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Public
lv: Publisks

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Text
lv: Teksts

en: Information
lv: Informācija

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: available
lv: pieejams
