Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
