Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Public
nl: Publiek

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: installed
nl: geïnstalleerd

en: Field
nl: Veld

en: Default
nl: Standaard

en: Update
nl: Bijwerken

en: View
nl: Weergeven

en: Text
nl: Tekst

en: Community
nl: Gebruikersgroep

en: Information
nl: Informatie

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Member
nl: Lid

en: Dependency
nl: Afhankelijkheid

en: available
nl: beschikbaar

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args
