Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
