Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Public
pl: Publiczna

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: installed
pl: zainstalowano

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: View
pl: Widok

en: Text
pl: Tekst

en: Community
pl: Społeczność

en: Information
pl: Informacja

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Dependency
pl: Zależność

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args
