Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Description
fa: شرح

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Field
fa: میدان

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: View
fa: مشاهده

en: Text
fa: متن

en: ID
fa: هویت

en: Information
fa: اطلاعات

en: Machine name
fa: نام دستگاه
