Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Public
ps: ټوليز

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند
