Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: Public
ru: Общедоступный

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Weight
ru: Вес

en: installed
ru: установлена

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Update
ru: Обновить

en: View
ru: Просмотр

en: Text
ru: Текст

en: Community
ru: Сообщество

en: Information
ru: Информация

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Member
ru: Участник

en: Dependency
ru: Зависимость

en: available
ru: доступно

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args
