Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Field
se: Gieddi

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta
