Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq
