Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Public
sr: Јавно

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД
