Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Public
sv: Offentlig

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Update
sv: Uppdatera

en: View
sv: Visa

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Member
sv: Medlem

en: Dependency
sv: Beroende

en: available
sv: tillgänglig

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args
