Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Public
ta: வெளிப்படை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Weight
ta: எடை

en: installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: View
ta: பார்

en: Text
ta: உரை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Dependency
ta: சார்வுகள்
